ATRAKCJE WESELNE – POKAZ I NAUKA TAŃCA DLA GOŚCI

Dlaczego warto zdecydować się na tę atrakcję na swoim przyjęciu weselnym?
1. ORYGINALNOŚĆ
Pokaz tańca na weselu i prowadzona nauka dalej są rzadko spotykanymi atrakcjami. Wasi goście na pewno pozytywnie się zaskoczą i zapamiętają Wasze przyjęcie jako wyjątkowe.
2. OKAZJA DO WSPÓLNEJ ZABAWY
Prowadzona nauka tańca jest pewnego rodzaju zabawą integracyjną. Nauczonych kroków uczymy się w swoich parach, a potem zamieniamy się w zestawieniach.
3. MOŻLIWOŚĆ NAUCZENIA SIĘ NOWYCH KROKÓW I FIGUR
Państwo Młodzi wybierają taniec, którego uczą się razem z gośćmi weselnymi. Proponujemy m.in.: energicznego rock’n’rolla, gorącą salsę, kubańską cha-chę.
4. „ROZKRĘCENIE IMPREZY”
Wspólne wyjście na parkiet i nauka tańca od podstaw ośmielają, rozbawiają i zachęcają do zabawy nawet najbardziej „zasiedziałych” gości. To też okazja do tańca dla weselnych solistów.
5. ELEMENTY SZTUKI I ARTYZMU PODCZAS WESELA
Forma pokazu zależy od Państwa – możecie wybrać Państwo utwór muzyczny lub zdecydować się na naszą propozycję. Profesjonalne show taneczne w wykonaniu zawodowych tancerzy dostarcza wieku emocji i artystycznych wrażeń.

Reasumując, pokaz tańca i wspólna nauka to niebanalna atrakcja zarówno dla Młodej Pary jak i jej gości, która nadaje niepowtarzalności przyjęciu weselnemu.

M&K DANSIN
M&K DANSIN

Jesteśmy tancerzami najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S, prowadzącymi aktywnie swoją karierę sportową. Szkolimy się pod okiem najlepszych trenerów w Polsce

Czytaj więcej
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr
Share on pinterest